Taxon

Thalictrum aquilegifolium

.
.
Common name: Akeleiefrøstjerne
Family: Ranunculaceae (Soleiefamilien)
Distribution: Mellom-, Sør- og Øst-Europa, Sibir, Japan

Locations

  • 1: Gamlehagen (GAML) • Accession: 2017-135 • Origin: Norway • Provenance: Garden
. . Area
. Individual